Radkin Honzák pro Retail Summit 2018

Publikováno v kategorii Retail 5. 2. 2018

Radkin Honzák pro Retail Summit 2018

Člověk jako zdroj (ne)rovnováhy

Hlavní program Retail Summitu 2018 logicky otevírá série vystoupení věnovaných klíčovému prvku trhu – člověku. Diskusi na toto téma uvedl expert z nejpovolanějších – psychiatr Radkin Honzák. Tomu sice chřipková epidemie nedovolila nakonec přijít osobně, ale stačil ve své prezentaci a rozhovoru pro média poskytnutém před Summitem sdělit to podstatné - detaily ZDE.

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Communication Summit 2026 ukáže, jak dosáhnout měřitelného dopadu

Communication Summit 2026 ukáže, jak dosáhnout měřitelného dopadu

28. 5. 2026

Do nově zrekonstruovaných prostor Pragovky se letos přesouvá Communication Summit. Už 9. června 2026 se zde setkají odborníci z marketingu, PR a komunikace, aby společně otevřeli letošní hlavní téma „Od chaosu k dopadu“. Devátý ročník oblíbené akce ukáže, jak v dnešním přehlceném prostředí vytvářet komunikaci s měřitelným dopadem.

Lídri retailu sa stretnú v Bratislave: New Retail Summit 2026 otvorí tému novej rovnováhy obchodu

Lídri retailu sa stretnú v Bratislave: New Retail Summit 2026 otvorí tému novej rovnováhy obchodu

1. 4. 2026

New Retail Summit, ktorý sa tento rok uskutoční 14. až 15. apríla 2026 v Bratislave v hoteli DoubleTree by Hilton, opäť prepojí lídrov maloobchodného trhu, výrobcov, technologické firmy aj ďalších partnerov z retailového ekosystému. Hlavnou témou 7. ročníka je „nová rovnováha obchodu“.

Očekávané konference první poloviny roku 2026

Očekávané konference první poloviny roku 2026

23. 1. 2026

Rok 2026 přináší opět další sérii odborných setkání a konferencí, které propojují lídry, odborníky i manažery z různých oblastí českého a středoevropského byznysu. Od strategických témat lidského kapitálu přes digitální bezpečnost až po retail, finance či komunikaci. Všechny konference od Blue Events nabízejí hluboké odborné poznatky, inspirativní řečníky, prostor pro networking, sdílení zkušeností a budování nových partnerství. To vše umožňují osobní setkání na konferencích. A jaké akce nás tedy v první polovině tohoto roku čekají?

Pohyblivé hranice nákupu

Pohyblivé hranice nákupu

13. 11. 2025

Tradiční setkání lidí, kteří ve firmách vedou nákup Procuremet Forum z dílny Blue Events se konalo 5. listopadu 2025 v Praze. V programu zaštítěným motivem nákupního desetiboje rezonovala témata odvíjející se od ekonomické situace na světových trzích a spojená s dekarbonizací, digitalizací a vedení týmů.