Za měsíc se koná konference Brand Management, v prodeji jsou poslední místa

Publikováno v kategorii Marketing a komunikace 16. 9. 2022

Za měsíc se koná konference Brand Management, v prodeji jsou poslední místa

To nejlepší z českého marketingu slibuje letos ukázat konference Brand Management od Blue Events. Celodenní program v Cubex Centru Praha se bude dne 19. října 2022 věnovat tomu, v čem jsme v Česku dobří a jak to umíme prodat. Organizátoři to shrnuli do sloganu „CZech In: First Class Marketing“.

Největší česká konference o značkách, které se také přezdívá „svátek marketingu“, nabízí k prodeji posledních pár desítek míst. Již zveřejněný program přinese kromě domácích příběhů a osobností i zahraniční inspiraci a také pohled na Čechy od cizinců, kteří zde v marketingu působí. „Naším cílem je oslavit úspěchy českého marketingu. Zároveň se ale chceme podívat na to, v čem se můžeme zlepšit, být více světoví a hlavně efektivnější, což je dnes zapotřebí nejvíce,“ říká Jan PateraBlue Events.

Jak dnes funguje pozornost a proč je důležitá pro značky, ukáže klíčový řečník Orlando Wood ze společnosti System1 z Londýna. V současnosti patří k nejvlivnějším autoritám v oblasti efektivního marketingu a je autorem přelomových knih Lemon a Look Out.

Efektivita se dostane ke slovu i v dalších příspěvcích. Jak získat „hodně značky za málo peněz“ poradí Milan Drozen a Michal Novák z Czech Promotion. Nevyhazujete peníze za reklamy, co lidi nevidí? Na to odpoví Eduard Krečmar a Lukáš Jakoubek z Publicis Groupe. Jak v současné rychlé e-commerce době řídit značku, poví Adriana Jurdová, ředitelka marketingu Footshopu. Jan Tušl, šéf značky Vekra, zase vysvětlí, jak dosáhnout toho, aby zákazníci byli ochotni si připlatit za vyšší kvalitu.

Program nabídne i zajímavé pohledy na „český svět“ z jistého odstupu. Mění se prezentace českých firem a institucí správným směrem? O tom bude mluvit známý grafický designér Aleš Najbrt. Nový výzkum od Seznamu, který představí Marek Řípa, prozradí, podle čeho se rozhodují internetoví uživatelé v ČR. Jak se nenechat svazovat hranicemi našeho trhu poradí Leonard Savage, kreativní ředitel agentury McCann Prague. Jeho protějšek Gregg Harper z pražské pobočky Wunderman Thompson zase vysvětlí, proč se dobrá a funkční kreativa neobejde bez nových technologií a jakou roli přitom hraje Česko. Zuzana DudováPlzeňského Prazdroje pak ukáže, jak se daří prodávat české pivní značky v zahraničí.

Klára PoliakovLasvitu nechá nahlédnout do toho, jaké to je budovat první českou vskutku globální značku v prémiovém segmentu. Alexandros Samaras z F.H. Prager zvolil provokativní název příspěvku „Jak odnaučit Čechy pít pivo“. Kdo v dnešní době ještě stojí o udržitelný a transparentní marketing? Na to odpoví Thomas A. Bata, zakladatel outdoorové značky MGG. Marek Hrkal z agentury odprezentuj nakonec shrne všechny prezentace do jedné a přidá pár tipů na úspěšné veřejné vystupování.

Ještě do pátku 23. září mohou zájemci využít zvýhodněnou cenu „Early Birds“ a ušetřit 2000 Kč.

Konference Brand Management, již každoročně pořádá společnost Blue Events, má za sebou přes 20 let tradice, která vydržela i během pandemie. Akci pravidelně navštěvuje okolo 500 seniorních manažerů a šéfů firem. Dlouhodobým cílem je pomoci marketérům lépe budovat značky a posílit roli marketingu jako kompetence celé firmy, protože silné značky jsou klíčem k úspěšnému byznysu. Konference vzniká za podpory řady významných partnerů, jako jsou McCann Prague, Czech Promotion, Seznam, Kofola, Plzeňský Prazdroj a další.

Kontakt: Štěpánka Hrdá, Blue Events, [email protected]

Atmosféra loňského ročníku konference Brand Management:

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Je vaše firma v bezpečí? Poradí experti na konferenci CIO Agenda

Je vaše firma v bezpečí? Poradí experti na konferenci CIO Agenda

8. 2. 2023

Aktuální výzvy pro kybernetické (ne)bezpečí firem a organizací podrobně zmapuje konference CIO Agenda. Dne 21. února 2023 proberou renomovaní odborníci vše od prevence a legislativy, přes příklady z praxe, až po správné zajišťování důkazů po kybernetickém útoku. Loňský ročník se setkal s rekordním zájmem 250 účastníků, a to nejen z řad šéfů IT, ale také dalších členů top managementu. Konferenci v O2 universum moderuje Petr Koubský z Deníku N.

Retail Summit zveřejnil program, sází na změnu

Retail Summit zveřejnil program, sází na změnu

7. 2. 2023

V pořadí 29. ročník vrcholového setkání hráčů středoevropského obchodního trhu se koná už 28.–30. 3. 2023 v Praze. Letošní Retail Summit právě zveřejnil program, jehož ústředním motivem je „sázka na změnu“.

Retail Summit Newsletter (12/2022)

Retail Summit Newsletter (12/2022)

9. 12. 2022

Jak pomáhá zákazníkům Amazon? Proč chtějí velké obchody být jako krámek na rohu? Kdo maluje své podnikání nazeleno? Mají kryptoměny budoucnost? Sledujte zajímavosti ze světa maloobchodu spolu s organizátory Retail Summitu, klíčového setkání obchodníků a jejich dodavatelů. Pro tento měsíc trendy vybral a komentuje Peter Hinssen, odborník na inovace a klíčový řečník ročníku 2023.

Nakupujeme v době, která nemá obdoby

Nakupujeme v době, která nemá obdoby

2. 12. 2022

Konference Procurement Forum se věnovala tématům vyjednávání, efektivitě v nakládání se zdroji, technologiím pro ověřování dodavatelů a legislativě se zásadním dopadem pro nákup. Do Konferenčního centra City v Praze dorazilo 30. listopadu 2022 na 120 zástupkyň a zástupců nejen nákupu, ale i financí a obchodu.