Prvních 100 vstupů za nejlepší cenu právě v prodeji!

Publikováno v kategorii Retail 4. 10. 2022

Prvních 100 vstupů za nejlepší cenu právě v prodeji!

Blue Events právě spouští registraci účastníků na další ročník Retail Summitu.

Odehraje ve dnech 28.–30. března 2023. Máte jedinečnou příležitost být mezi první stovkou registrovaných a získat vstupné za nejvýhodnější „Super Fast“ cenu.

Více než tisícovka obchodníků a jejich dodavatelů se setká opět v Kongresovém centru Praha. Co bude tématem 29. ročníku? Chceme opět obchodu dodat energii v době, kdy se nově rozdávají karty. Proto říkáme: Vsaďme na změnu.

Inspiraci Vám dodá hlavní řečník Peter Hinssen, světově uznávaný odborník na radikální inovace. Ve své 5. knize „The Phoenix and the Unicorn“ se zabývá firmami, které jsou schopny povstat z popela zažitých praktik a stát se silnějšími než dříve.

Peter Hinssen vystupuje jako klíčový řečník na konferencích po celém světě a přednáší na renomovaných univerzitách v Evropě. Je také členem několika správních rad firem z oblasti inovací a technologií. Jeho současná společnost nexxworks pomáhá organizacím stát se flexibilnějšími, inovovat a uspět i v budoucnosti.

Mění se svět kolem nás, mění se i Retail Summit. Seznamte se s jeho novým logem navazujícím na jednotnou vizuální identitu Blue Events.

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.