Nové potřeby nákupu vyzdvihuje program Procurement Fora

Publikováno v kategorii Efektivní řízení firmy 27. 10. 2022

Nové potřeby nákupu vyzdvihuje program Procurement Fora

Aktuální výzvy spojené s nákupem otevřou vystupující na odborném setkání Procurement Forum 30. listopadu v Praze. V programu zazní témata spojená s energiemi, nespolehlivostí dodavatelského řetězce nebo se závazky firem směrem k udržitelnosti.

Nákup ve firmách aktuálně čelí zásadním výzvám, ke kterým se v minulosti těžko hledá srovnání: Jak nakupovat, když není co? Jak nakupovat v čase neustále se měnících ceníků surovin a energií? Jak nakupovat, když je dodavatelský řetězec nespolehlivý? Jak nakupovat udržitelněji a plnit závazky firmy?

O tom, jak v těchto zásadních tématech obstát a přispět k fungování a udržení celého odběratelsko -dodavatelského řetězce a konkurenceschopnosti firem bude letošní ročník konference Procurement Forum, kterou pořádá společnost Blue Events.

O obstarávání druhotných zdrojů a potenciálu green sourcingu promluví Cyril Klepek, zakladatel Cyrkl Zdrojová platforma.

Novinku v podobě nákupu elektřiny přímo od výrobce jako alternativu nabízející stabilitu v době energetické nejistoty představí výkonný ředitel Solární asociace, Jan Krčmář.

Skrytá rizika v dodavatelském řetězci odhalí Petr Krejčí, Presales Consultant z Dun & Bradstreet Czech Republic.

Zkušenosti se zásadní proměnou vztahu oddělení nákupu a obchodu v rámci firmy bude sdílet Lukáš Večeř, místopředseda představenstva a ředitel nákupu společnosti Motorpal.

O budovaní vazeb s dodavateli a výstavbě nové továrny na zahraničním trhu bude mluvit Milan Jeřábek, Supply Chain Director tuzemské jedničky ve výrobě krmiv VAFO Praha.

Kdy se může dodavatel oprávněně dovolávat okolnosti vyšší moci a kdy půjde o tzv. podstatnou změnu okolností s právem domáhat se obnovení jednání o smlouvě objasní advokáti – společníci Roman Felix a Jakub Morávek z Felix a spol. advokátní kancelář.

 

Kompletní program a další informace, včetně nabídky aktuálních slev v rámci registrace, je možné najít na www.procurementforum.cz.

Kontakt: [email protected]

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Je vaše firma v bezpečí? Poradí experti na konferenci CIO Agenda

Je vaše firma v bezpečí? Poradí experti na konferenci CIO Agenda

8. 2. 2023

Aktuální výzvy pro kybernetické (ne)bezpečí firem a organizací podrobně zmapuje konference CIO Agenda. Dne 21. února 2023 proberou renomovaní odborníci vše od prevence a legislativy, přes příklady z praxe, až po správné zajišťování důkazů po kybernetickém útoku. Loňský ročník se setkal s rekordním zájmem 250 účastníků, a to nejen z řad šéfů IT, ale také dalších členů top managementu. Konferenci v O2 universum moderuje Petr Koubský z Deníku N.

Retail Summit zveřejnil program, sází na změnu

Retail Summit zveřejnil program, sází na změnu

7. 2. 2023

V pořadí 29. ročník vrcholového setkání hráčů středoevropského obchodního trhu se koná už 28.–30. 3. 2023 v Praze. Letošní Retail Summit právě zveřejnil program, jehož ústředním motivem je „sázka na změnu“.

Retail Summit Newsletter (12/2022)

Retail Summit Newsletter (12/2022)

9. 12. 2022

Jak pomáhá zákazníkům Amazon? Proč chtějí velké obchody být jako krámek na rohu? Kdo maluje své podnikání nazeleno? Mají kryptoměny budoucnost? Sledujte zajímavosti ze světa maloobchodu spolu s organizátory Retail Summitu, klíčového setkání obchodníků a jejich dodavatelů. Pro tento měsíc trendy vybral a komentuje Peter Hinssen, odborník na inovace a klíčový řečník ročníku 2023.

Nakupujeme v době, která nemá obdoby

Nakupujeme v době, která nemá obdoby

2. 12. 2022

Konference Procurement Forum se věnovala tématům vyjednávání, efektivitě v nakládání se zdroji, technologiím pro ověřování dodavatelů a legislativě se zásadním dopadem pro nákup. Do Konferenčního centra City v Praze dorazilo 30. listopadu 2022 na 120 zástupkyň a zástupců nejen nákupu, ale i financí a obchodu.