News

Kongresové centrum se připravuje na Retail Summit 2022

Tak jako všichni vidíme i my v Blue Events každý den ve zprávách záběry uprchlíků z Ukrajiny, mj. z Kongresového centra Praha. Práce, kterou tam lidé odvádí, si velmi vážíme. Množí se dotazy, zda současné využití prostor bude mít vliv na Retail Summit, který se koná tamtéž již 4.- 6. dubna 2022. Rádi bychom všechny ubezpečili, že Retail Summit probíhá v jiné části budovy a má také svůj samostatný vchod číslo 4.

„Kongresové centru v současnosti odbavuje v rámci krajského asistenčního centra pro uprchlíky z Ukrajiny až 3000 lidí denně. To ale neznamená, že by se zde zároveň nekonaly kulturní a společenské akce. Ani na konání dubnového Retail Summitu, který je pro nás jednou z největších akcí tohoto jara, nebude mít provoz uprchlického centra vliv. Zajistili jsme také oproti loňskému roku lepší přístup do prostor vyhrazených pro konferenci přes vchod číslo 4.“ říká Roman Sovják, obchodní ředitel Kongresového centra Praha.

Variabilita prostor umožňuje, aby se tyto velmi odlišné způsoby využití nijak zásadně nerušily. V březnu například proběhl čtyřdenní Světový kongres environmentální výchovy pro 500 účastníků, na duben chystáme koncerty pro více než 2500 lidí.

Retail Summit opět očekává na tisícovku účastníků, desítky partnerských expozic v čele s Plzeňským Prazdrojem, Salesforce a U&Sluno, jakož i slavnostní večer předávání cen Mastercard Obchodník roku.

Podpořte s námi svobodnou Ukrajinu! Za každý prodaný vstup na Retail Summit 2022 věnujeme 500 Kč na konto organizace Člověk v tísni.

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Retail21. 06. 2022

Aktuální stav a vyhlídky pet segmentu zmapuje retailová konference Friends of Pets 2022

Odborné setkání obchodníků, výrobců a dodavatelů potřeb pro domácí mazlíčky Friends of Pets 2022 proběhne 7. září 2022 v KC City v Praze. Vedle...

Retail10. 06. 2022

Retail Summit Newsletter (5/2022)

Proč se automatizace nesmí přehánět? Kdo chce rychle nakoupit a kdo si chce povídat? Jakou budoucnost mají samoobslužné pokladny? A co nového...

Retail25. 04. 2022

New Retail Summit 2022 ukázal, ako obchod viac priblížiť ľuďom

Hneď niekoľko inovácií pre obchod predstavili rečníci a partneri New Retail Summitu, na ktorom sa v dňoch 19. – 20. apríla 2022 zúčastnili štyri...