News

Peter Field hlavním řečníkem květnového Communication Summitu

4. května pořádá Blue Events po dlouhých třech letech konečně osobně konferenci Communication Summit. Naposledy se v prostoru DOX+ sešlo v roce 2019 na 400 lidí, letos očekávají organizátoři podobnou účast. Hlavním řečníkem bude Peter Field, světově uznávaný jako „kmotr“ marketingové efektivity.

Hlavní téma celého Communication Summitu 2022 zní „Hlavně ať to dává smysl“. Budeme mít jedinečnou příležitost spolu s Peterem Fieldem a dalšími diskutovat o tom, kdy se vyplatí vsadit na Brand Purpose, čili jak to udělat, aby si na sebe i ušlechtilé kampaně vydělaly. Do konce února stále platí registrace za nejvýhodnější ceny pro Very Early Birds.

Kdo je letošní klíčový řečník?

Peter Field je podepsaný pod většinou výzkumů, které jste na téma marketingové efektivity kdy četli. Jeho zjištění, jako třeba pravidlo 60/40, v branži zlidověla. Peter má za sebou 40 let zkušeností jako strategický plánovač a konzultant. Do Prahy přijíždí s tématem, které připravil exkluzivně pro nás.

O čem to bude?

Marketingová komunikace zaměřující se na tzv. Brand Purpose čelí v posledních letech ostré kritice, a to často zaslouženě. Peter Field ukáže, že kampaně založené na udržitelných, sociálních a dalších nekomerčních cílech hrají důležitou roli pro značky, které to myslí vážně. Mohou mít velmi zajímavé obchodní výsledky, pokud se řídí ověřenými principy efektivní komunikace. Na základě nových poznatků a případových studí vysvětlí, jak využívat v komunikaci brand purpose a zároveň uspět na trhu.

Communication Summit pořádá Blue Events od roku 2018 s cílem zbořit sila a dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. Podívejte se, kdo další letos vystoupí.

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Marketing and Communication16. 09. 2022

Brand Management conference is coming in a month, the last places are on sale

(Praha, 19 September) The best of Czech marketing will feature at the Brand Management conference by Blue Events. On October 19, 2022, the program...

Marketing and Communication16. 12. 2021

Communication Summit 2022 zveřejnil téma, proběhne osobně 4. května

Uplynulé dva roky probíhal Communication Summit v online podobě. Teď přišel čas vrátit se zase zpět do sálu a vyměnit si názory a zkušenosti –...

Marketing and Communication25. 11. 2021

Konference Brand Management 2021 spouští videoportál, připomene top řečníky

Největší konference o značkách Brand Management 2021 se letos v říjnu konala za osobní účasti publika. Deset top prezentací nyní pořadatelé z Blue...