News

Communication Summit 2022 zveřejnil téma, proběhne osobně 4. května

Uplynulé dva roky probíhal Communication Summit v online podobě. Teď přišel čas vrátit se zase zpět do sálu a vyměnit si názory a zkušenosti – konečně osobně! Pořádající společnost Blue Events plánuje toto velké setkání komunikačních profesionálů opět v prostorách DOX+ už 4. května 2022.

Communication Summit vznikl před 4 lety s cílem zbořit sila a dát dohromady všechny komunikační profesionály, ať už pracují v oddělení marketingu nebo v PR. To dost dobře nejde bez osobního setkání, samozřejmě při splnění platných hygienických opatření. Řečníci budou prezentovat a diskutovat živě přímo v sále. Proběhnou také workshopy a závěrečný koktejl.

Jaké je letos hlavní téma? „Hlavně ať to dává smysl“. Proč? Většina značek se potýká s tím, že jejich obsah lidé nevnímají jako relevantní. Spotřebitelé přitom chtějí nejen smysluplnou komunikaci, ale posuzují firmy podle toho, jestli mění svět k lepšímu. Zároveň manažeři komunikace a PR mají ve firmách stále více na starosti CSR a udržitelnost.

Jste připraveni škrtnout z komunikace nesmysly? ZDE je k dispozici registrace za zvýhodněnou cenu Very Early Birds.

Ze studie „Meaningful Brands“ skupiny Havas vyplývá, že až 77 % značek by mohlo zaniknout a nikomu by nechyběly. Jak se stát smysluplnou značkou? Kdy a jak je dobré komunikovat „smysl“? Jak to může značkám pomoci a čeho se přitom vyvarovat? To všechno budeme řešit na Communication Summitu s domácími i zahraničními experty.

Součástí programu, který právě vzniká, budou jak strategické přístupy k tématu smysluplných značek, tak konkrétní případové studie z domova i zahraničí, nebo velký výzkum o tom, jak smysluplněji mohou dnes spolupracovat klienti a komunikační agentury.

Další informace o akci naleznete na webu konference.

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Marketing and Communication22. 02. 2022

Peter Field hlavním řečníkem květnového Communication Summitu

4. května pořádá Blue Events po dlouhých třech letech konečně osobně konferenci Communication Summit. Naposledy se v prostoru DOX+ sešlo v roce...

Marketing and Communication25. 11. 2021

Konference Brand Management 2021 spouští videoportál, připomene top řečníky

Největší konference o značkách Brand Management 2021 se letos v říjnu konala za osobní účasti publika. Deset top prezentací nyní pořadatelé z Blue...

Marketing and Communication17. 06. 2021

The Brand Management 2021 conference will kickstart Czech marketing

On October 13, Blue Events will organize Brand Management 2021, the largest Czech conference on brands. The event will take place live at the Cubex...