News

Konference Brand Management 2021 spouští videoportál, připomene top řečníky

Největší konference o značkách Brand Management 2021 se letos v říjnu konala za osobní účasti publika. Deset top prezentací nyní pořadatelé z Blue Events zpřístupnili na placeném videoportálu.

Nakopnout český marketing a dodat mu odvahu v nelehké době, která ho čeká. Takový byl cíl konference Brand Management 2021, na níž se v polovině letošního října osobně sešly čtyři stovky účastníků. Úroveň programu vyhodnotili účastníci jako nejlepší v historii této akce. Proto měsíc po konferenci spouští organizátoři nový produkt. Jde o videoportál se záznamy top deseti prezentací, jež mají nejen inspirovat, ale také poskytnout cenné argumenty pro obhájení hodnoty marketingu ve firmách.

Videoportál je určen všem, kteří se na konferenci nedostali, ale i těm, co se jí účastnili a chtějí se o její obsah podělit s kolegy. „Chceme sdílet ty nejlepší příběhy z českého i světového marketingu a nakopnout ho tím správným směrem – tedy směrem k silným značkám,“ říká Jan Patera z Blue Events.

Výběr zahrnuje prezentace, které nejvíce bodovaly u publika. Jsou mezi nimi Martin Mrva a příběh růstu značky Dedoles, Eva Kozarová ze sklárny Rückl a její recept, jak omladit tradiční značku, Jaro Zacko z Triadu se shrnutím své nové knihy Budget Cut, Štefan Sarvas ze společnosti Mars s daty o tom, co musí malé značky udělat, aby se staly velkými, nebo společná přednáška Michala Škody (Pivovar Proud) a Romana Trzaskalika (Plzeňský Prazdroj) o tom, jak se v rámci korporace může uplatnit startupový přístup.

Přístup k videím získají zájemci po registraci na konferenčním webu a po připsání platby na účet. Prvních deset registrovaných získá jako dárek knihu „Soft Skills“ od Dana Whita, klíčového řečníka letošního ročníku.

Atmosféru konference Brand management 2021 v Cubex Centru Praha zachycuje následující video:

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Marketing and Communication17. 06. 2021

The Brand Management 2021 conference will kickstart Czech marketing

On October 13, Blue Events will organize Brand Management 2021, the largest Czech conference on brands. The event will take place live at the Cubex...

Marketing and Communication12. 04. 2021

Communication Summit 2021 zveřejnil program plný emocí

Tématem akce spojující všechny komunikační profesionály jsou staré dobré emoce. Ty v dnešní „uzamčené“ době chybí, tím spíše by se neměly vytratit...

Marketing and Communication02. 03. 2021

Communication Summit 2021 představuje hlavní téma a klíčového řečníka

„Nejlepší virtuální konference, které jsem se letos zúčastnil. Výborně zvolený kompromis mezi offline konferencí a videokonferencí. Konečně on-line...