News

Konference Brand Management 2021 spouští videoportál, připomene top řečníky

Největší konference o značkách Brand Management 2021 se letos v říjnu konala za osobní účasti publika. Deset top prezentací nyní pořadatelé z Blue Events zpřístupnili na placeném videoportálu.

Nakopnout český marketing a dodat mu odvahu v nelehké době, která ho čeká. Takový byl cíl konference Brand Management 2021, na níž se v polovině letošního října osobně sešly čtyři stovky účastníků. Úroveň programu vyhodnotili účastníci jako nejlepší v historii této akce. Proto měsíc po konferenci spouští organizátoři nový produkt. Jde o videoportál se záznamy top deseti prezentací, jež mají nejen inspirovat, ale také poskytnout cenné argumenty pro obhájení hodnoty marketingu ve firmách.

Videoportál je určen všem, kteří se na konferenci nedostali, ale i těm, co se jí účastnili a chtějí se o její obsah podělit s kolegy. „Chceme sdílet ty nejlepší příběhy z českého i světového marketingu a nakopnout ho tím správným směrem – tedy směrem k silným značkám,“ říká Jan Patera z Blue Events.

Výběr zahrnuje prezentace, které nejvíce bodovaly u publika. Jsou mezi nimi Martin Mrva a příběh růstu značky Dedoles, Eva Kozarová ze sklárny Rückl a její recept, jak omladit tradiční značku, Jaro Zacko z Triadu se shrnutím své nové knihy Budget Cut, Štefan Sarvas ze společnosti Mars s daty o tom, co musí malé značky udělat, aby se staly velkými, nebo společná přednáška Michala Škody (Pivovar Proud) a Romana Trzaskalika (Plzeňský Prazdroj) o tom, jak se v rámci korporace může uplatnit startupový přístup.

Přístup k videím získají zájemci po registraci na konferenčním webu a po připsání platby na účet. Prvních deset registrovaných získá jako dárek knihu „Soft Skills“ od Dana Whita, klíčového řečníka letošního ročníku.

Atmosféru konference Brand management 2021 v Cubex Centru Praha zachycuje následující video:

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Marketing and Communication16. 09. 2022

Brand Management conference is coming in a month, the last places are on sale

(Praha, 19 September) The best of Czech marketing will feature at the Brand Management conference by Blue Events. On October 19, 2022, the program...

Marketing and Communication22. 02. 2022

Peter Field hlavním řečníkem květnového Communication Summitu

4. května pořádá Blue Events po dlouhých třech letech konečně osobně konferenci Communication Summit. Naposledy se v prostoru DOX+ sešlo v roce...

Marketing and Communication16. 12. 2021

Communication Summit 2022 zveřejnil téma, proběhne osobně 4. května

Uplynulé dva roky probíhal Communication Summit v online podobě. Teď přišel čas vrátit se zase zpět do sálu a vyměnit si názory a zkušenosti –...