News

Sledujte úvod CFO Congressu živě on-line

Výroční setkání finančních ředitelů CFO Congress 2021 je jednou z prvních letošních odborných konferencí, která se uskuteční s osobní účastí publika. Úvodní přednášku Davida Marka ze společnosti Deloitte na téma "Post-covidové vyhlídky a výzvy" si můžete díky službě Protext ČTK můžete poslechnout zdarma v přímém přenosu.

Jaký bude růst ekonomiky po pandemii? Dosavadní model ekonomiky podle Marka svůj potenciál do značné míry vyčerpal, česká ekonomika se pozvolna mění. Přicházejí nové technologie, na které musíme zareagovat. Hlavní ekonom poradenské společnosti Deloitte vysvětlí také, jako procesy pandemie akcelerovala. Letošní výroční setkání finančních ředitelů CFO Congress z produkce společnosti Blue Events proběhne 22. června 2021 v prostorách ČNB v Praze.

Zde máte možnost sledovat úvod konference živě on-line:

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Efficient Company Management20. 06. 2022

Neprodávejte produkty, ale řešení potřeb zákazníků!

O nových formách prodeje pro novou dobu diskutovalo v polovině června bezmála 150 expertů z oblasti obchodu na konferenci Sales Management 2022.

Efficient Company Management30. 05. 2022

Konference Sales Management ukáže, jak úspěšně obchodovat v nových podmínkách

Prodej je jednou z hlavních činností každé firmy a obchodní ředitel je významný člen top managementu. Jak se ale B2B prodej změnil za poslední dva...

Efficient Company Management23. 05. 2022

Keep your minds opened, calls on CFOs Tomáš Kouřil from O2

Almost two hundred CFOs discussed how to deal with situations they had not faced before in finance management at the eleventh CFO Congress held on...