News

Communication Summit 2021 představuje hlavní téma a klíčového řečníka

„Nejlepší virtuální konference, které jsem se letos zúčastnil. Výborně zvolený kompromis mezi offline konferencí a videokonferencí. Konečně on-line akce, kde nebyly vidět obýváky prezentujících.“ Tyto a další ohlasy na loňský Communication Summit ukazují, že akci spojující všechny komunikační profesionály má smysl pořádat i v této nejisté době. Jaké bude její letošní téma?

Communication Summit 2021 na téma Chceme emoce! proběhne 18. května.  Proč? Emoce prodávají, v současné době ale pozitivní pocity postrádáme, podobně jako osobní setkání. Jak dnes emoce zprostředkovat? Jak emoce vrátit do marketingové a PR komunikace? Jak spojit kreativitu, data a technologie? O tom bude Communication Summit 2021.

Akce proběhne ve formátu, jaký umožní aktuální epidemiologická opatření, vždy však v konferenčním sále s „živými“ prezentacemi a diskusemi.

Jako hlavní řečník vystoupí Sorin Patilinet, Global Marketing Insights Director společnosti Mars Wrigley. Pomáhá značkám jako M&M's, Snickers, Pedigree, Whiskas či Orbit, aby dovedly ve své komunikaci upoutat pozornost a vyvolat emoce.

Nyní je k dispozici registrace k online přenosu. Organizátoři jsou  připraveni nabídnout i možnost bezpečné osobní účasti na akci nebo venkovní afterparty, jakmile to situace dovolí.

Nově letos Communication Summit spolupracuje s nejprestižnější soutěží v oboru PR „Lemur - Česká cena za PR“. Můžete se tak těšit na živé prezentace soutěžních prací. Neváhejte se do soutěže přihlásit zde, uzávěrka je do 21. března!

Více o Communication Summitu 2021 najdete zde

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Marketing and Communication17. 06. 2021

The Brand Management 2021 conference will kickstart Czech marketing

On October 13, Blue Events will organize Brand Management 2021, the largest Czech conference on brands. The event will take place live at the Cubex...

Marketing and Communication12. 04. 2021

Communication Summit 2021 zveřejnil program plný emocí

Tématem akce spojující všechny komunikační profesionály jsou staré dobré emoce. Ty v dnešní „uzamčené“ době chybí, tím spíše by se neměly vytratit...

Marketing and Communication20. 11. 2020

Podívejte se na případové studie nejlepších kampaní IMC Czech Awards

Communication Summit 2020 představil nejlepšího klienta marketingové soutěže s mezinárodním přesahem. Bohemia Energy zvítězila svým lidským...