News

Zoznam účastníkov je zverejnený - posledná šanca registrovať sa!

New Retail Summit 2020, ktorý sa bude konať dňa 4. 3. 2020 v kongresovom centre hotela Doubletree by Hilton Bratislava, sa stretáva s mimoriadnym záujmom o účasť.

Bohatý program a možnosť osobne stretnúť špičky slovenského trhu totiž láka ako obchodníkov (kamenných i internetových), tak aj ich dodávateľov tovarov, technológií a služieb. Zoznam účastníkov je už teraz veľmi rozsiahly, plný zaujímavých firiem doslova od A (AboutYou, Alza, …) až po Z (Zväz obchodu SR, Zvolenská mliekareň, …).

Kompletný zoznam už zaregistrovaných viac ako 300 účastníkov sme práve zverejnili. Nájdete ho v mobilnej aplikácii Summitu pre Android i pre iOS.

Networking môže začať. Samozrejme, len medzi tými, ktorí sa už na New Retail Summit 2020 prihlásili.

Kapacita Summitu sa rýchlo blíži k svojmu naplneniu. Uzávierka registrácie na New Retail Summit 2020 prebehne v najbližších hodinách. Neodkladajte preto Vaše rozhodnutie.

Online registrácia je TU

Detailný program je TU.

More news

There’s always something going on with us. Read more hot news from the world of Blue Events.

Retail03. 09. 2020

Chovatelé utrácí dále. Jak si je získat ukáže konference Friends of Pets

Oborové setkání Friends of Pets 2020 proběhne 17. 9. v prostorách KC City v Praze. Je zaměřeno na dynamicky se vyvíjející segment krmiv a potřeb...

Retail03. 09. 2020

Retail Summit Newsletter (7-8/2020)

Dvojí ceny, chytrý košík a Retail Summit v novinách

Retail22. 06. 2020

Retail Summit Newsletter (6/2020)

Jaká bude nová realita obchodu? Co se mění a co zůstává? To bude téma únorového Retail Summitu 2021. Už nyní sledujeme první změny a příklady...