Novinky

Slovenský New Retail Summit 2022 sa uskutoční už v apríli, ponúka výhodné vstupné pre „najrýchlejších“

V tomto roku sa opäť potvrdilo, že New Retail Summit sa stal najväčším stretnutím obchodníkov a ich dodávateľov na Slovensku.Osobne sa začiatkom septembra stretlo štyristo ľudí. Ďalší ročník je naplánovaný už na apríl 2022 a práve sa otvára registrácia a zverejňuje sa hlavná téma.

Obchod bližšie k ľuďom. Tak znie téma ďalšieho ročníka New Retail Summitu, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. - 20. apríla 2022 v DoubleTree Hoteli v Bratislave. „Prežívame prelomové obdobie plné neistoty, ale i príležitostí. Obchod v období pandémie obstál ako súčasť kritickej infraštruktúry, povaha služieb poskytovaných zákazníkovi sa ale v uplynulom roku skôr odosobnila. Poďme dostať obchod bližšie k ľuďom a postarať sa lepšie o svojich zákazníkov,“ hovorí Barbora Krásná, zakladateľka BlueEvents.

Je potrebné, aby sa obchod ujal roly komunikátora a propagátora potrebných zmien v nákupnom správaní, ku ktorým v najbližších rokoch dôjde, a aby úzko spolupracoval nielen s výrobcami, ale hlavne s dozorujúcimi orgánmi a ministerstvami tak, aby všetko prebiehalo v prospech spotrebiteľov. Obchod by mal ľuďom pomôcť k lepšiemu životnému štýlu a udržateľnejšiemu fungovaniu celého ekosystému.

Ako vyzerá „obchod bližšie k ľuďom“? Konkrétne príklady a riešenia sa dozviete na New Retail Summite. Registrácia pre účastníkov je už otvorená, prvých päťdesiat získava špeciálnu „Super Fast“ cenu.

New Retail Summit organizuje spoločnosť Blue Events v spolupráci so Slovenskou alianciou moderného obchodu, Zväzom obchodu SR a Slovenským združením pre značkové výrobky. Organizátori ako novinku ponúkajú program i v predvečer summitu 19. 4. Hlavný program vrcholí dňa 20. 4. vyhlásením víťazov slovenských cien Mastercard Obchodník roka.

Viac informácií nájdete na webe konferencie.

Pozrite si video z New Retail Summitu 2021:


Fotky z New Retail Summitu 2021 nájdete TU.

Čo hovoria účastníci New Retail Summitu 2021?

„Vysoká kvalita prednášajúcich, inšpiratívne.“
„Program bol lepší ako pred rokom, večer bol najlepší v histórii.
😊
„Zúčastnila som sa prvýkrát - bola som veľmi milo prekvapená úrovňou organizácie.“

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Retail25. 04. 2022

New Retail Summit 2022 ukázal, ako obchod viac priblížiť ľuďom

Hneď niekoľko inovácií pre obchod predstavili rečníci a partneri New Retail Summitu, na ktorom sa v dňoch 19. – 20. apríla 2022 zúčastnili štyri...

Retail22. 04. 2022

Bez zálohového systému se neobídeme

Téma nakladania s nápojovými obalmi sa v rámci špecializovaného workshopu na New Retail Summite 2022 stretla so širokým záujmom publika. Účastníci...

Retail06. 04. 2022

Retail Summit 2022 dal obchodu novou energii a povzbudil smysluplné změny

Víc než tisícovka zástupců klíčových hráčů obchodního trhu se sešla tento týden osobně na Retail Summitu 2022 v Kongresovém centru Praha. Přes 70...