Novinky

Slovenský New Retail Summit 2022 sa uskutoční už v apríli, ponúka výhodné vstupné pre „najrýchlejších“

V tomto roku sa opäť potvrdilo, že New Retail Summit sa stal najväčším stretnutím obchodníkov a ich dodávateľov na Slovensku.Osobne sa začiatkom septembra stretlo štyristo ľudí. Ďalší ročník je naplánovaný už na apríl 2022 a práve sa otvára registrácia a zverejňuje sa hlavná téma.

Obchod bližšie k ľuďom. Tak znie téma ďalšieho ročníka New Retail Summitu, ktorý sa uskutoční v dňoch 19. - 20. apríla 2022 v DoubleTree Hoteli v Bratislave. „Prežívame prelomové obdobie plné neistoty, ale i príležitostí. Obchod v období pandémie obstál ako súčasť kritickej infraštruktúry, povaha služieb poskytovaných zákazníkovi sa ale v uplynulom roku skôr odosobnila. Poďme dostať obchod bližšie k ľuďom a postarať sa lepšie o svojich zákazníkov,“ hovorí Barbora Krásná, zakladateľka BlueEvents.

Je potrebné, aby sa obchod ujal roly komunikátora a propagátora potrebných zmien v nákupnom správaní, ku ktorým v najbližších rokoch dôjde, a aby úzko spolupracoval nielen s výrobcami, ale hlavne s dozorujúcimi orgánmi a ministerstvami tak, aby všetko prebiehalo v prospech spotrebiteľov. Obchod by mal ľuďom pomôcť k lepšiemu životnému štýlu a udržateľnejšiemu fungovaniu celého ekosystému.

Ako vyzerá „obchod bližšie k ľuďom“? Konkrétne príklady a riešenia sa dozviete na New Retail Summite. Registrácia pre účastníkov je už otvorená, prvých päťdesiat získava špeciálnu „Super Fast“ cenu.

New Retail Summit organizuje spoločnosť Blue Events v spolupráci so Slovenskou alianciou moderného obchodu, Zväzom obchodu SR a Slovenským združením pre značkové výrobky. Organizátori ako novinku ponúkajú program i v predvečer summitu 19. 4. Hlavný program vrcholí dňa 20. 4. vyhlásením víťazov slovenských cien Mastercard Obchodník roka.

Viac informácií nájdete na webe konferencie.

Pozrite si video z New Retail Summitu 2021:


Fotky z New Retail Summitu 2021 nájdete TU.

Čo hovoria účastníci New Retail Summitu 2021?

„Vysoká kvalita prednášajúcich, inšpiratívne.“
„Program bol lepší ako pred rokom, večer bol najlepší v histórii.
😊
„Zúčastnila som sa prvýkrát - bola som veľmi milo prekvapená úrovňou organizácie.“

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Retail19. 07. 2022

Retail Summit Newsletter (7/2022)

Dá se dnes platit s úsměvem? Nebo nakoupit na e-shopu na jedno kliknutí? Mít platební terminál v mobilu? Technologie v retailu se prudce vyvíjí,...

Retail21. 06. 2022

Aktuální stav a vyhlídky pet segmentu zmapuje retailová konference Friends of Pets 2022

Odborné setkání obchodníků, výrobců a dodavatelů potřeb pro domácí mazlíčky Friends of Pets 2022 proběhne 7. září 2022 v KC City v Praze. Vedle...

Retail10. 06. 2022

Retail Summit Newsletter (5/2022)

Proč se automatizace nesmí přehánět? Kdo chce rychle nakoupit a kdo si chce povídat? Jakou budoucnost mají samoobslužné pokladny? A co nového...