Novinky

Zoznam účastníkov je zverejnený - posledná šanca registrovať sa!

New Retail Summit 2020, ktorý sa bude konať dňa 4. 3. 2020 v kongresovom centre hotela Doubletree by Hilton Bratislava, sa stretáva s mimoriadnym záujmom o účasť.

Bohatý program a možnosť osobne stretnúť špičky slovenského trhu totiž láka ako obchodníkov (kamenných i internetových), tak aj ich dodávateľov tovarov, technológií a služieb. Zoznam účastníkov je už teraz veľmi rozsiahly, plný zaujímavých firiem doslova od A (AboutYou, Alza, …) až po Z (Zväz obchodu SR, Zvolenská mliekareň, …).

Kompletný zoznam už zaregistrovaných viac ako 300 účastníkov sme práve zverejnili. Nájdete ho v mobilnej aplikácii Summitu pre Android i pre iOS.

Networking môže začať. Samozrejme, len medzi tými, ktorí sa už na New Retail Summit 2020 prihlásili.

Kapacita Summitu sa rýchlo blíži k svojmu naplneniu. Uzávierka registrácie na New Retail Summit 2020 prebehne v najbližších hodinách. Neodkladajte preto Vaše rozhodnutie.

Online registrácia je TU

Detailný program je TU.

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Retail12. 10. 2020

Retail Summit Newsletter (9-10/2020)

Druhé Vánoce, poslední míle, recyklace plastů a Retail Summit 2021 v dubnu.

Retail23. 09. 2020

Požadavky na kvalitu a respekt k přirozenému chování domácích mazlíčků, byla jedna z klíčových témat konference Friends of Pets 2020.

Jak získávají specializované prodejny důvěru a věrnost svých zákazníků, jak se projevují trendy humanizace v přístupu k domácím mazlíčkům, co to...

Retail03. 09. 2020

Chovatelé utrácí dále. Jak si je získat ukáže konference Friends of Pets

Oborové setkání Friends of Pets 2020 proběhne 17. 9. v prostorách KC City v Praze. Je zaměřeno na dynamicky se vyvíjející segment krmiv a potřeb...