Novinky

Poodhaľujeme program New Retail Summitu 2020 (.... a zľavy ešte stále platia!)

New Retail Summit 2020, ktorý predstaví trendy v oblasti dopytu, ponuky a technológií a na praktických príkladoch ukáže cestu k ďalšiemu rastu odvetví a firiem, sa uskutoční 4. 3. 2020 v kongresovom centre hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Organizátori z Blue Events už teraz intenzívne pracujú na programe Summitu, a tak môžu poodhaliť niektoré zaujímavosti z jeho príprav. Svoju účasť  už prisľúbili:


Informácie o rečníkoch a detailnom programe New Retail Summitu 2020 sú priebežne zverejňované na jeho webe (TU). Vstupenky na Summit sú už v predaji, a to za výrazne zvýhodnené ceny pre včas registrovaných. V limitovanom čase je k dispozícii i unikátna ponuka „CZ & SK Špeciál“, ktorá umožňuje účasť ako na bratislavskom, tak aj na pražskom Summite za veľmi atraktívnu cenu.

REGISTROVAŤ SA ZA NAJLEPŠIU CENU

Máte námet, ako prispieť do odborného či spoločenského programu? Kontaktujte organizátorov!

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Retail17. 02. 2021

Výherce cen Mastercard Obchodník roku potkáte v červnu na Retail Summitu

Termín letošního 27. ročníku posouváme na 14. – 16. června 2021, chceme totiž tuto významnou akci uspořádat co v nejhojnějším počtu!

Retail20. 01. 2021

Retail Summit Newsletter (1/2021)

Co všechno přinese rok 2021?

Retail04. 12. 2020

Retail Summit 2021 zveřejňuje program, nejlepší ceny ještě platí.

Kdo budou řečníci a o jakých tématech se bude diskutovat? Už nyní se můžete seznámit s hlavními body programu Retail Summitu, který se bude konat...