Novinky

Poodhaľujeme program New Retail Summitu 2020 (.... a zľavy ešte stále platia!)

New Retail Summit 2020, ktorý predstaví trendy v oblasti dopytu, ponuky a technológií a na praktických príkladoch ukáže cestu k ďalšiemu rastu odvetví a firiem, sa uskutoční 4. 3. 2020 v kongresovom centre hotela DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Organizátori z Blue Events už teraz intenzívne pracujú na programe Summitu, a tak môžu poodhaliť niektoré zaujímavosti z jeho príprav. Svoju účasť  už prisľúbili:


Informácie o rečníkoch a detailnom programe New Retail Summitu 2020 sú priebežne zverejňované na jeho webe (TU). Vstupenky na Summit sú už v predaji, a to za výrazne zvýhodnené ceny pre včas registrovaných. V limitovanom čase je k dispozícii i unikátna ponuka „CZ & SK Špeciál“, ktorá umožňuje účasť ako na bratislavskom, tak aj na pražskom Summite za veľmi atraktívnu cenu.

REGISTROVAŤ SA ZA NAJLEPŠIU CENU

Máte námet, ako prispieť do odborného či spoločenského programu? Kontaktujte organizátorov!

Další novinky

U nás to žije. Přečtěte si další horké novinky ze světa Blue Events.

Retail12. 10. 2020

Retail Summit Newsletter (9-10/2020)

Druhé Vánoce, poslední míle, recyklace plastů a Retail Summit 2021 v dubnu.

Retail23. 09. 2020

Požadavky na kvalitu a respekt k přirozenému chování domácích mazlíčků, byla jedna z klíčových témat konference Friends of Pets 2020.

Jak získávají specializované prodejny důvěru a věrnost svých zákazníků, jak se projevují trendy humanizace v přístupu k domácím mazlíčkům, co to...

Retail03. 09. 2020

Chovatelé utrácí dále. Jak si je získat ukáže konference Friends of Pets

Oborové setkání Friends of Pets 2020 proběhne 17. 9. v prostorách KC City v Praze. Je zaměřeno na dynamicky se vyvíjející segment krmiv a potřeb...